Gezi Tayfası gezi tatil görülecek yerler

Alanya Otelleri

0 163

Alanya otelleri; yaz aylarında huzurlu, dinlendirici ve sıcacık bir tatil deneyimi yaşamak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yılın bütün yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen hemen herkes özellikle yaz aylarından aylar öncesinde tatil planları yapmaya başlıyor.

Antalya ilinin ortalama 150 kilometre uzağında bulunan Alanya ilçesi denizi, doğal ve tarihi güzellikleri ile turistlerden tam not almaktadır. Alanya’da her bütçeye uygun pansiyon, otel, tatil köyü ya da butik otel bulabilmek mümkün. Bölgede geniş konaklama seçeneğinin var olması nedeniyle, yerli ve yabancı turistlere yalnızca bu keyifli tatilin tadını çıkarmak kalıyor.

Alanya Pansiyonları

Alanya Pansiyonları

Bölgede öne çıkan pansiyonlar arasında yer alan Albatros Beach, Alanya’nın Okurcular beldesinde bulunmaktadır. Denize sıfır olarak konumlandırılmış bu pansiyon, tam ya yarım pansiyon şeklinde hizmet verebilmektedir.

Alanya otelleri içerisinde doğası ve plajı ile öne çıkan bu pansiyon, 2+2 ve 3+1 şeklinde oluşturulmuş oda dizaynına sahiptir. Albatros Beach oldukça sakin bir pansiyon olması, günlük temizliğe son derece önem vermesi, açık yüzme havuzu, enfes yemekleri ve güvenlik sistemleri ile tüm turistleri kendine hayran bırakabilmektedir.

Alanya Tatil Köyleri

Antalya otelleri içerisinde Alanya ilçesinde bulunan tatil köylerinin de oldukça meşhur olduğu bilinmektedir. Sedir Park Bungalov evleri, bungalov tarzında oluşturulmuş mini bir tatil köyüdür. Bungalov evlerinin rustik görünümü ile kusursuz bir tatil deneyimi yaşayan turistler, sessiz ve huzurlu bu tema içerisinde harika birkaç gün geçirme fırsatı bulabileceklerdir.

Her turistin kendisine ait bir bungalov evi olacağı gibi plaj ya da yüzme havuzlarından yararlanabilmesi de mümkündür. Özellikle turistleri farklı hobilere yönelten bu eşsiz tatil köyü, misafirlerine sebze- meyve yetiştirebilme, at binebilme, balık tutabilme gibi eğlenceli hobiler deneyimleme fırsatı sunmaktadır. Alanya otelleri arasından sıyrılarak öne çıkmayı başaran bu tatil köyünde restoran, bar, günlük temizlik, lobi, çocuklar için özel oyun alanları ve tur danışma gibi pek çok hizmet içeriği mevcuttur.

Alanya Otelleri

Alanya/ incekum otelleri içerisinde bulunan Granada Luxury Beach hotel, denize sıfır olarak konumlandırılmış nadide bir yerdir. Kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkan bu otelde istenirse balayı konsepti de uygulanabiliyor. Ayrıca Ultra her şey dahil konsepti ile, turistler hayatın tüm kalabalığından uzak konforlu birkaç gün vaad ediyor.

Günlük aktivitelerin, akşam şovlarının, canlı müziklerin yer aldığı bu otelde plaj ve havuzu aynı anda bulabilmekte mümkün. Devasa bir yerleşkenin üzerine kurulmuş Granada Luxury Beach, ilgili personelleri ve günlük detaylı temizliği ile ağırladığı turistlerin tamamını kendine hayran bırakıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.